Paykasa satış merkezine hoşgeldiniz. Sitemiz üzerinden 7/24 online paykasa satın alabilirsiniz.

Mutlu Müşteriler

Paykasa Ne mi? Bence Güven! İnternet üzerinden alışveriş yapmanın en kolay yolu. Daha fazla söze gerek var mı? Artık hayatımda paykasa ile alışverişten başka kart kullanmıyorum.

Hızır Çetinkaya – Serbest Meslek

Sanal alışveriş çok zevkli ancak kredi kartı ile ödeme oldukça riskli! bu düşünceye sahipseniz Siz de benim gibi mutlaka paykasayı denemelisiniz bir kez denedim; bir daha vazgeçemedim çünkü hiçbir risk taşımıyor ve oldukça kolay ve hızlı kullanılıyor.

Emre Özanak – Blog Yazarı

Bu siteden paykasa aldım ve artık internetten alışverişimi paykasa ile yapıyorum. Oldukça kolaylık  sağlıyorlar ve yardımcı oluyorlar mutlaka paykasayı siz de alın ve alışverişinizde gönül rahatlığı yaşayın.

İlyas KARAFAZLI – Mağaza Müdürü

Oyun oynamayı çok seviyorum. Ayrıca tutkunuyum; oyun sitelerine giriyorum. İllaki kredi kartı istiyorlar. Ben de cesaret edip kredi kartımla chip alamıyorum. Paykasayı keşfettim ve çip almanın artık çok kolay olduğunu bu sayede öğrendim. Şimdi daha çok oyun oynayabiliyorum. Harikasın paykasa!

Serkan EMİROĞLU – Gişe Sorumlusu

Paykasa her açıdan güvenli! Her şeyden önce kullanımdan sonra iptal oluyor yani korku yaşamadan internet üzerinden alışveriş yapmak paykasa ile oldukça avantajlı. Bir arkadaşım tavsiye etti denedim gerçekten memnun kaldım. Bence zaman kaybetmeyin ve sizde hemen bir paykasa alın!

Esra KOCA – Satış Elemanı

İnternette gezerken bu siteye rastladım merak ettim okudum. Çünkü çok fazla alışveriş çılgını birisiyim ne bulursan alırım. Ancak kredi kartı beni bitirdi pay kasayı keşfettim. Birazcık onun sayesinde bu çılgınlığımdan da vazgeçmiş oldum. Sadece beğendiğimi alıyorum.

Şaban Rahman – Nalbur

Artık daha ekonomik yaşıyorum. Çünkü paykasa sayesinde istediğim şeyi alıyorum başka şeyler almıyorum. Tek çekimlik kullanmam büyük avantaj sağladı. Kredi kartında kendimi tutamıyor çok fazla alışveriş yapıyordum. Bundan kurtuldum çok mutluyum!

Şükrü TÜRK – Serbest Meslek

Kredi kartında internet üzerinden dolandırıldım. O yüzden artık sanal ortamda alışveriş yapmıyordum. Sonrasında paykasayı keşfettim ve mantığıma oldukça uygun bir ödeme şekli diye düşündüm. Hemen denemek için aldım. İnanın oldukça büyük bir kolaylık!

Selim KARACA – Memur

En kolay ödeme yöntemi olarak Paykasayı gördüm. Çünkü Paykasa ile sadece rakam giriyorum; bilgim yok ve bu konuda kredi kartını da artık internetten kullanmıyorum. Oldukça rahat ettim. Hızlı ve pratik olması benim için çok önemli.

İslam Topçu – Sigortacı

Paykasa aldım rahat ettim. Çünkü Paykasa ile hiçbir şekilde endişem olmuyor; üstelik içim rahat! Rakamlarla ödüyorum ve istediğimi alıyorum. Ayrıca sadece limiti kendimi belirliyorum bu sayede büyük kolaylık! Herkese tavsiye ederim.

Kübra Gürbüz – Acil Sağlık Teknikeri

Kredi kartı mı? Artık onun pabucunu dama attım ve asla internetten kullanmıyorum. Neden mi? Paykasa’yı keşfettim ve artık tüm sanal alışverişimi onla yapıyorum. Güvenli, hızlı ve kolay! Deneyin bence; pişman olmazsınız!

Murat Gencer – Elektrikçi

Paykasa ile yaptığım sanal alışverişlerimin hiç biri sorun yaşatmadı. Üstelik bu site sayesinde hızlı ve seri olarak alabiliyorum. Mutlaka Paykasa sizin için de vazgeçilmez olacak; çünkü alışkanlık yapıyor arkadaş!

Asllıhan Vangoz, Sigortacı

Paykasa’yı Almanya’da çalışan bir arkadaşım tavsiye etti. Önce tereddüt ettim ama denemeye karar verdim. Gerçekten dediği kadar güvenli ve kolay bir ödeme aracıymış. Alışveriş ve Paykasa bence mükemmel bir ikili.

Ahmet Kocaeli, Marangoz

Geçenlerde bir elbise beğendim ama kredi kartımı kullanmak artık bana güven vermiyor. Ancak Paykasa’yı duydum ve bu siteden aldım. O kadar kolay ki! Artık o elbisemi giyiyorum ve çok mutluyum.

Oğuzhan Emir, Muhasebeci

Paykasa ile ödemelerimi bir yıla yakındır yapıyorum. Üstelik bu sitenin güvenli yaklaşımları ve hızlı servisinden çok memnun kaldım. Uzun süredir bu site aracılığıyla Paykasa alıyorum. Deneyin ve farkı görün derim!

Mehmet Emin Cankurt, Elektrik Teknisyeni

Önceleri cesaret edememiştim ancak bir kez denemekten zarar gelmez dedim ve küçük bir meblağla denedim. Sonuç? Hala kullandığım tek ödeme aracım Paykasa oldu. Kesinlikle denemelisiniz; müptelası olacaksınız buna emin olun!

Metin Balcan, Spor Yorumcusu

Kişisel bilgi yok, kart numarası yok yani kısaca Paykasa ile hiçbir risk yok! Sadece istediğim rakamı belirliyorum ve ödüyorum. Çok kolay ve güvenli! Uzun süredir kullanıyorum; herkese kullanmayı tavsiye ederim.

İsmail Şenyurt, Serbest Meslek

Özellikle Facebook oyunlarına bayılıyorum. Bazen ödeme yapmam gerekiyor ama kredi kartıyla asla cesaret edemiyordum. Şimdi Paykasa alıyorum ve tek kullanımlık ödüyorum ve oyunuma devam ediyorum . Mükemmel bir sistem!

Ali Güneri, Market Sahibi

İnternetten kredi kartı ile yaptığım ödeme de bir kez dolandırıldım. Artık kullanmıyorum ve şimdi Paykasa’yı keşfettim. Gerçekten çok güvenli! Bir kez kullanıyorum ve sonlanıyor. Sıfır risk olması mükemmel!

Yurdanur Tan, Bankacı

Paykasa ile yapmış olduğum alışverişlerde oldukça kolay ve hızlı bir sistem işliyor. Gerçekten harika bir ödeme aracı! Artık internet üzerinden her istediğim ürünü kolaylıkla ve risk yaşamadan satın alabilme imkânımın olması çok iyi!

Mustafa Alaca, Sigorta Acentesi

Boş vakitlerimde iddia ve bahis oynamayı seviyorum genelde sitelerde paykasa ile ödeme yapılıyor ve gayet güvenli bir ödeme sitemi kredi kartınızı girmenize gerek kalmadan ödeme yapıyorsunuz.

Hüseyin Albayrak, Aşçı

Kredi kartı bilgilerimi girmekten korkuyordum sonra paykasa ile ödeme yöntemini öğrendim artık sadece paykasa ile ödeme yapıyorum ödemelerimi güvence altına alıyorum.

Cansu Demirci, Banka Görevlisi

Güvenli alışveriş nasıl yapılır diye araştırırken paykasa kart ile karşılaştım tam 1 yıldır paykasa kart kullanıyorum çok memnunum.

Hakan Güneri, Sağlık Personeli