Paykasa satış merkezine hoşgeldiniz. Sitemiz üzerinden 7/24 online paykasa satın alabilirsiniz.

Neden Paykasa Almalıyım?

Neden Paykasa Almalıyım? Gelişen internet teknolojisinden faydalanmak ve internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde güvenli bir şekilde ödeme yapmak istiyor iseniz, elektronik ön ödemeli sistemlerden yana tercihinizi kullanmalısınız. Her ne kadar günümüzde bankalar güvenlik tedbiri aldığını söylüyor olsa da, halen güvenlik açıkları gündeme gelmekte ve kart sahipleri ya da banka hesaplarını kullanılan şahısların, elektronik ödeme konusunda bu güvenlik açıkları sayesinde mağduriyet yaşadıkları görülmektedir. Bu mağduriyetin ortadan kaldırılması amacıyla farklı yöntemler geliştirilmiş olup, paykasa olarak ifade edilen yöntem, kart ve banka işlemlerinin yerine geçen en güvenilir sistemlerden bir tanesini işaret etmektedir.

Neden Paykasa Almalıyım?

Paykasa olarak ifade edilen isim, elektronik ön ödemeli kart içerisinde bulunan paranın tek seferde harcanması, ikinci harcama şansının ortadan kaldırılması ve kart bilgilerinin ödeme esnasında yani ödeme işleminden sonra iptal olması mantığına dayanmaktadır. Bu uygulama ya da kullanım şekli, ortaya kartların neden güvenli olduğu anlayışını çıkarmaktadır. Dolayısıyla maddi kayıp yaşamak istemiyor iseniz, kart bilgilerinizin çalınmasını yönünde bir endişe duymak gibi bir düşünceniz bulunmuyor ise, paykasa kartları tercih edebilirsiniz.

Hiçbir sorun ile karşılaşmadan, limit üstü harcama gibi bir olumsuzluk ile karşı karşıya kalmadan, güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz ön ödemeli gereç uluslar arası alanda geçerlidir. İnternet üzerinden özgürce alışveriş yapabilir, yerli ya da yabancı sanal mağazalardaki milyonlarca ürüne ulaşabilir, en ucuz ürünü bulabilir, tüm ürünler arasında karşılaştırma yapabilir ve kaliteli ürünü kapınıza kadar getirebilirsiniz. Günümüz teknolojik şartlarının bu muhteşem kolaylığından yararlanmak ve bu hizmetten yararlanır iken, hiçbir güvenlik endişesi duymak istemiyor iseniz, başvuracağınız kaynak, elektronik en ödemeli sistem olacaktır.

Paykasa Kart Avantajları Nelerdir?

Bir paykasa kart satın alma işlemini yapmış olmanız ve bu ön ödemeli sistem ile çalışmanız, size tahmin edemeyeceğiniz sayıda avantaj sağlayacaktır. Elde edeceğiniz en büyük avantaj, sanal mağazalardan yapacağınız ödemelerde güvenli işlem yapma ilkesi ile tanışmış olacağınızdır. Kart bilgilerinizin ele geçirilmesi, isteğiniz dışında sizin paranızın harcanması gibi bir durum kesinlik ile söz konusu değildir. Elbette kart bilgilerinizin ele geçirilmesi mümkündür. Bu alanda zararlı yazılımlar her geçen gün kendini yenilemekte olup, yapacağınız online alışverişlerde, bu yazılımlar sizin kart bilgilerinizi ele geçirebilir. Ancak kartınız tek kullanımlık olduğu için ve ödeme işlemini yaptığınız andan itibaren, sistem pin kodunu otomatik olarak iptal ettiği için, bilgilerinizin ele geçirilmesinin hiçbir önemi yoktur. Sizin için en büyük avantaj budur. Rahat bir şekilde, huzurlu bir şekilde ve güvenli bir şekilde paykasa kartınızı sistemi destekleyen tüm online mağazalarda, ödeme gereci olarak kullanabilirsiniz.

Kart aidatı, yıllık aidat, gecikme faizi, limit aşım ücreti, komisyon ve benzeri hiçbir masraf, sizlerin karşısına çıkmayacaktır. Bir kere kartı satın alırsınız, bir kere alışverişte kullanırsınız ve her türlü işlem sona erer. Ne faiz, ne onay mesajı, ne limit aşımı, banka aramaları ve yasal bildirimler ya da temerrüt faizi gibi hiçbir olumsuzluk sizlerin karşısına çıkmayacaktır. Bu elde edebileceğiniz yani ödeme yöntemleri konusunda karşılaşacağınız en büyük avantajdır. Satın alma işleminde de, sizlerin karşısında çıkarılacak herhangi bir komisyon ya da ek masraf bulunmayacaktır.

İsteyen herkes, ihtiyacı doğrultusunda belirlediği bir kart paketini satın alma hakkına sahiptir. Bu konuda bankalara gitmenize, evrakları imzalamanıza, çeşitli taahhütlerde bulunmanıza hiç gerek yoktur. Kartlarınız ile yapacağınız harcama karşılığında ay sonu geldiğinde, bütçenizden para ayırmanıza, yaptığınız harcamayı faiziyle birlikte geri ödemenize gerek yoktur. Sistemin ortaya çıkış amacı, güvenlik açıklarına tedbir almak olsa da, yukarıda bahsedilen avantajların tamamı tüm kart sahipleri ile buluşmakta ve karta olan ilginin her geçen gün artmasına neden olmaktadır. Dünya genelinde 200 binden fazla online mağazada aktif olarak kullanılan kartın kullanıcı sayısı da, milyonlu rakamlara ulaşmış bulunmaktadır.