Paykasa satış merkezine hoşgeldiniz. Sitemiz üzerinden 7/24 online paykasa satın alabilirsiniz.

Ön Ödemeli Paykasa Kart al

Nasıl Paykasa Kart Alırım?

Dünya genelinde binlerce online mağazada geçerli olan paykasa kart al sistemine dahil olmak istiyor iseniz, adres bu karta kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken siteye giriş yapmak, paykasa nedir? Gibi detaylı bilgileri incelemek, kartın satış limitlerini ve kullanım esaslarını içeren paylaşımları okuyarak, merak ettiğiniz tüm konuların cevabını bulmaktır.

Yeterli bilgiye sahip olduktan sonra, kartı almaya karar verir iseniz, canlı destek hattı ile irtibata geçebilir ya da iletişim telefonlarından müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz. Kartın o an itibari ile mevcut olan paketleri hakkında size bilgi verilecek ve hangi paykasa satın al işlemini gerçekleştirmek istediğiniz sorulacaktır. Her hangi bir pakete karar verdiğiniz anda, sizlerden kart bedelini şirket hesabına göndermeniz talep edilecektir. Ödemeyi, kredi kartı ya da banka havalesi ile yapmanız mümkündür. Ödemeyi yaptıktan sonra, ilgili bayi tarafından sizlere kartı kullanmanız maksadı ile hazırlanmış olan bir pin kodu gönderilecektir. Gönderilen pin kodu, alış verişlerde ya da ödeme işlemlerinde kullanacağınız şifreniz olacaktır. Pin kodunun haricinde, kartın son kullanma tarihide tarafınıza bildirilecektir. Bu aşamadan sonra, paykasa kart al işlemini sonlandırmış olacaksınız.

Paykasa Kartı Nerelerde Kullanabilirim?

Paykasa kart, uluslar arası bir ödeme çeşidi olarak kabul edildiği için, dünya genelinde hizmet veren binlerce online alış veriş sitesinde kullanılmaktadır. Güvenlik ilkesinin önem ile ele alındığı bu ön ödeme sistemi nedeni ile binlerce mağaza bu ödeme seçeneğini sistemlerine dahil etmiştir. Paykasanın kolaylıklarını fark eden kullanıcıların sayısı arttıkça, online alış veriş mağaza sayılarında da hızlı bir artış başlamıştır. Bu yöntem ile ürün ya da hizmet alınabilecek mağazalar sadece Türkiye’de değil, uluslar arası alanlarda faaliyet gösteren mağazalardır.

Sistem ayrıca, bazı oyun sitelerinde ve diğer hizmet sunucularında da kullanılmaktadır. Önemli olan, alış veriş yapılan ya da para gönderilecek olan sitenin ödeme yöntemleri arasında paykasanın bulunmasıdır.

Paykasa Neden Güvenli?

Almış olduğunuz kartlar alış verişlerde güven içerisinde olmanızı sağlayacak özelliklerdedir. Paykasa satın al işlemini tamamladıktan sonra, size verilen kodlar, sadece size ait olan ve hiçbir kişisel bilginizi içermeyen kodlardır. Bu bilgilerin içerisinde ne isminiz, ne telefon numaranız, ne de banka bilgileriniz yer almamaktadır.