Paykasa satış merkezine hoşgeldiniz. Sitemiz üzerinden 7/24 online paykasa satın alabilirsiniz.

Paykasa ile Güveni Yaşayın

paykasa-guvenlikArtık tüm dünyada güvenli alışverişin tek alternatifi olması açısından tercih edilen ödeme aracı olan Paykasa elektronik bir sistem ile oluşturulan ve rakamlarla ödeme yapılan 16 haneli pin kodundan oluşan, belli limitler dahilinde belirlenen bir ödeme aracıdır. En önemlisi de %100 güven sağlaması açısından tek alternatif olarak kişisel bilgi kaydı yapmamasıdır. Sadece rakamların olması ile gerçekleşir; bu durum kişiye ait olan hiçbir özel bilginin sistemin içerisine dahil edilmemesidir. Garantili ve güvenli bir oluşum sağlayan Paykasa ile ön ödemeli alışveriş yapmak artık tüm dünyanın vazgeçilmez sanal ortam ödeme aracı olarak çoktan yerini almıştır. Ülkemizde yeni yeni kullanılmaya başlayan Paykasa artık tek alternatif ödeme şekli olarak güven vermesi açısından hızla yayılmaktadır.

Paykasa ödeme imkanı ile birçok  online alışveriş merkezlerinde, oyun sitelerinde, bahis sitelerinde ve daha birçok Paykasa ödeme kabul eden siteler de kullanma imkanı bulabilirsiniz. Bu sayede internet üzerinden alışveriş yapmanın güvenini bu ödeme içerisinde nasıl yaşandığını göreceksiniz.  Kredi kartı ile yaşamış olduğunuz tüm tereddütler Paykasa ile asla yer almaz. Paykasa ödeme ile sadece kodu girmenizle sonrasında alacağınız ürünesahip olmanız mümkün olmaktadır. Bunun için öncelikle Paykasa satışı yapan sitelere başvurarak Paykasa için gerekli limiti belirlemek ve sonrasında ödemeyi gerçekleştirdikten sonra size gönderilecek rakamlar ile alışverişe geçmektir. Bu kadar basit ve pratik olan ödeme şekli ile Paykasa gerçek anlamda güvenli bir alışveriş için tek uygulama sistemidir.

Paykasa ile alışveriş yaptıktan sonra sistem paykasayı iptal eder. Bu sayede hiçbir şekilde risk oluşturacak durum söz konusu dahi olmayacaktır. Tekrar kullanmak istemeniz halinde yeniden limit yüklemek ve yeni işlem yapmanız gerekmektedir. Paykasa ile güvenli alışverişin tadını çıkarmak ve internet üzerinden kolay bir şekilde alışveriş yapmak ve oyun sitelerinde sevdiğiniz oyunları oynamak isterseniz; mutlaka bir Paykasa sahibi olmalısınız. Her açıdan kolaylık yaşayacağınız Paykasa size güven verecek ve gönül rahatlığı ile alışveriş sunacaktır. Canlı destek ya da müşteri hizmetlerine ulaşın ve hemen Paykasa ailesine sizde katılın!

  1. Samet Albayrak Reply

    Gerçektende kredi kartı yerine paykasa kullanmak daha güvenilir bir ödeme yöntemidir.

Düşüncelerinizi Paylaşın

captcha *