Paykasa satış merkezine hoşgeldiniz. Sitemiz üzerinden 7/24 online paykasa satın alabilirsiniz.

Paykasa Kart Fiyatları

paykasa-fiyatPaykasa “ Kolay Ödeme “ sisteminde, elektronik ödeme şeklinin en basit ve en hızlı olanını kullanırsınız. Bu sayede Paykasa kartınızın içinde olan Limitleri kullanarak, kısa sürede almak istediklerinizi alırsınız. İnternet üzerindeki Paykasa Bayileri sayesinde, kısa sürede işlemleri başlatarak, Paykasa kartınıza özel başvuru imkanından yararlanırsınız. Bu sayede Paykasa kartlarınızı Online ödemelerde, kredi kartı gibi özel ve kişisel bilgilere gerek kalmadan, en kısa zamanda ödemiş olursunuz. Paykasa almak için, “ Online Başvuru “ sistemlerinden yararlanmanız gerekmekte. Paykasa sayesinde, Online olarak kartı kullanabilirsiniz.  Paykasa Fiyat aralıkları size bağlıdır. Kartınızın içerisine ne  kadar Limit yüklemek isterseniz, o derece de size Fiyat çıkar. Ama İnternet üzerindeki Bayileri seçerken, insanlar tarafından en çok puan alan ve daha çok kolaylık sağlayan Bayileri seçin. Ucuz Paykasa satışı yapan bazı siteler, ne yazık ki son zamanlarda dolandırıcılık açısından insanları madur durumda bırakıyor.

Paykasa Fiyat Aralıkları

Paykasa almaya karar verdikten sonra, artık Paykasa Fiyat seçeneklerine bakmanız gerekiyor. Sizlere örnek verelim; “ Paykasa kartınızın içerisinde yüklemek için “ 250 TL “ seçtiniz diyelim. Kartınıza 250 TL yükleme yapmanın karşılığı,  “ 60 EURO “ gibi ödeme şekilleriyle sunulur. Yani kartın içindeki para limit değerlerine göre, “ EURO “ üzerinden bir fiyat çıkar. “Diyeceksiniz ki, bunun avantajı nerede? Paykasa ödeme kolaylığı sunmasının yanında, Yüksek limitli kartları, daha uygun fiyatlardan almanızı sağlar. Bu açıdan zaten sizin için daha cazip oluyor. Bayiler üzerinde indirimli Avantajlar da olabilir. Bu sayede diğer sitelere oranla, daha uygun bir şekilde Paykasa alma şansınız olur.

Paykasa Kartımda Para Biterse Ne Yapmalıyım?

 Bu soru genelde çok sorulur. Paykasa kartın limiti, Online ödemelerde eğer biterse, karta tekrar geri yükleme yapmanız gerekmektedir. Bazı durumlarda, İnternet üzerinde beğenilen bir ürünün fiyatları, kartınızın limitinden yüksek çıkıyor. Kredi kartınızda olmayabiliyor. Bu durumda tek yapmanız gereken, İnternet Bayinizle görüşerek, tekrardan kartınıza Limit aktarımı yapmak olacaktır. Bu sayede almak istediklerinizi en kısa sürede alma şansınız doğar. Paykasa avantajlı bir ödeme kolaylığı, daha iyi sabit ödemeler ve Kredi kartına göre de güven açısından Kişisel bilgilerinize de gerek duymadan ödeme imkanını sonuna kadar sunar.

Paykasa Ödeme Şekli

Paykasa Bayileri size fiyat seçenekleri sunduktan sonra, yüklemek istediğiniz Limitin karşılığı olan Fiyatı ödeme kolaylıkları da sunar. Yani ödeme yollarından, hangisini isterseniz, o ödeme sistemini kullanırsınız. “ Kredi kartı ödemeleri, Cepbank ödemeleri ve Havale “ gibi birçok ödeme sistemi sizlere sunulur. Bu sayede, Paykasa kartınızın Limitlerini istediğiniz zaman yükseltebilir yada kafanıza göre bazı ödemeler yapabilirsiniz.

Düşüncelerinizi Paylaşın

captcha *