Paykasa satış merkezine hoşgeldiniz. Sitemiz üzerinden 7/24 online paykasa satın alabilirsiniz.

Paykasa Nasıl Kullanılır?

paykasa-nasil-alinirPaykasa son zamanlarda sıkça gündeme gelmekte. Özellikle İnternet üzerinden alışveriş yapanlar ve Sanal ortamlarda Kredi kartı kullanmadan, daha kolay bir ödeme sistemiyle Alışveriş yapmak isteyenler, bu konuda bilgi sahibi olmak istiyor. Paykasa Online ödemelerde, güven açısından Kredi kartı ödemelerine oranla çok daha avantajlı. Paykasa ne demek? Konusunda biraz eksik bilgiler var. Ancak tam olarak Paykasa ne Demek? Size bunu biraz açalım.

Paykasa Nedir?

Paykasa demek, “ Nakit ödeme yapıyormuş gibi, İnternet üzerinden, öncede içerisine Limit olarak kendinizin yüklediği parayla ödeme yapmaktır. “ Yani, Kredi kartı gibi Limit açısından serbest değilsiniz. Siz kartın içine ne kadar para yüklemesi yaparsanız, o kadar ödeme yaparsınız. Diyelim ki Paykasa Kartınızın içerisine “ 250 TL “ Yükleme yaptınız. İnternet üzerinden alacağınız ürünün fiyatı “ 300 TL.  “ Bu aşamada kartınızda 250 TL önceden yüklü olduğundan, siz o ürünü almak isteseniz de alamazsınız. Ancak, Bayi üzerinden Paykasa kartınıza kalan Limiti tamamlamak için para yüklerseniz, o almak istediğiniz ürünü alabilirsiniz.

Paykasa Nerelerde Geçer?

 Paykasa artık İnternet üzerindeki Online Alışveriş sitelerinde geçmeye başladı. Özellikle Kredi kartı kullanmadan ödeme yapmak isteyenler için, son derece önemli bir ödeme kolaylığı sunuyor. Paykasa sayesinde, hiçbir özel bilginizi vermeden, direkt olarak Paykasa Adınızı girerek, Siteler üzerinden ödemeyi kısa sürede yaparsınız. Teknoloji imkanlarıyla beraber, birçok alışveriş sitesi, kredi kartı olmayanların yararlanması için, bu tarz ödeme sistemleri getiriyor. Paykasa bunlar arasında en kaliteli olanı. Direkt olarak İnternet üzerinden, Kredi kartı gibi bilgilerinizi girmeye gerek kalmadan, kısa yoldan ödeme yapma şansınız var. Buda zaten sizin için en güvenli yol oluyor. İnternet sitelerinde, ürün alımlarında, yada herhangi bir borç ödeme sitelerinde, eğer Ödeme seçenekleri arasında Paykasa seçeneği varsa, bu sayede kredi kartına gerek kalmadan, tanımlı olan Paykasanızla ödeme yapabilirsiniz.

Paykasa Kartını Nerelerden Alabilirim?

Paykasa Kartı almak istediğiniz zaman, “ İnternet üzerinden Bayiliğe “ başvurmanız gerekiyor. Paykasa Bayiliği veren sitelerde, kartın Limitlerine kadar belirleme şansı size ait. Yani sizden Kişisel olarak özel bilgiler istenmez. Paykasa kartınızın üzerinde size ait olan İsim yazar. Bu sayede Kredi kartı gibi ayrı ayrı Şifreleme yada başka türden hesap açma gibi, uzun ve sıkıcı işlemlere de gerek kalmaz. Otomatik olarak zaten en kısa  sürede “ Müşteri Temsilcileri “ sizi yönlendirir. Paykasa kartınızın içerisine sanal para gibi gözüken, ancak İnternet üzerindeki ödemelerde gerçek para olarak kullanılan Para Limitleri yüklenir. Bu limitler size İnternet Bayi üzerinden sunulur. Belirli Limitler aralığında, “ En düşük Limitten, en yüksek Limite kadar seçme hakkı size ait. “ Paykasa Kartınızı almak için, İnternet üzerindeki Paykasa Bayilere başvuru yaparak, en kısa sürede işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Düşüncelerinizi Paylaşın

captcha *