Paykasa satış merkezine hoşgeldiniz. Sitemiz üzerinden 7/24 online paykasa satın alabilirsiniz.

Paykasa nedir Nerede Kullanılır Nasıl Satın Alınır

Paykasa nedir? Nerede Kullanılır? Nasıl Satın Alınır?

Paykasa nedir nerede kullanılır nasıl satın alınır gibi bir çok soruya cevap vermek için hazırladığımız yazımızdan faydalanacağınızı umut ederiz. Tüm sorularınıza kaynak belirterek cevap vermeye çalışacağız. Sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim. Tüm paykasa kullanıcıları için önemli içerikler bulunmaktadır.

Paykasa satın alma işlemi

Paykasa satın alma işlemi

Özellikle oyun sitelerinin vazgeçilmez ödeme aracı haline dönüşen Paykasa ve benzeri sanal kartlar yabancı oyun siteleri üzerinden oyun oynamak isteyen, ancak para yatırma söz konusu olduğunda tereddüt yaşayanların ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Tek kullanımlık olması ve arkasında iz bırakmayan tarzı ile yoğun ilgi gören Paykasa kart ülkemizde neredeyse tüm yabancı  oyun siteleri tarafından ödeme aracı olarak gösterilmektedir. Bu da kullanıcı sayısının günden güne artışına neden olmaktadır.

İnternet üzerinden her ne yapılır olursa olsun öncelikle güvenli olup olmadığına dikkat etmek gerekir. kişisel olarak bilgi paylaşmak, ödeme yapmak veya farklı bir işlem sağlamadan önce kişinin veya firmanın gerçekliğinin mutlaka araştırılması önemlidir.
Kaynak: Yeni Akit http://www.yeniakit.com.tr/haber/paykasa-satin-alma-islemi-160352.html

Paykasa Destek Nedir?

Destek, genel anlamda, yardım kelimesi ile eş değer bir ifade içerisinde bulunmaktadır.

Destek, genel anlamda, yardım kelimesi ile eş değer bir ifade içerisinde bulunmaktadır. Paykasa destek, kart kullanımı hakkında, her türlü yardımın, ihtiyaç sahipleri ile buluştuğu, bir hizmet hattıdır. Canlı destek olarak da ifade edilen, bu birim üzerinden, kart il ilgili tüm bilgilerin alınması mümkündür. Bayi sıfatında bulunan bütün işletmeler, destek hattına sahip olmak ile birlikte, hizmetlerini, günün her saatinde, üyelerine aktarmaktadır.  Kesintisiz ve kusursuz hizmet vermek ve hizmet çeşidini, Paykasa hakkındaki tüm konulara yaymak, Paykasa destek hatlarının, kuruluş amacını meydana getirmektedir.

Kaynak: Haber Zamanı http://www.haberzamani.com.tr/haber/paykasa-destek-nedir

Paykasa Kart Alımı Nasıl Yapılır?

Bunu yapmak için tabi ki ödeme şekli olarak genelde kredi kartı tercih edilir. Ama bu durum son dönemlerde birçok dolandırıcılık yüzünden cazip ödeme şekli olmaktan çıktı. Bankaların ya da sitelerin güvenlik açığından yararlanan dolandırıcılar; kartımızı anında boşaltabiliyor ve bu durumda büyük kayıp ve can sıkıntısına neden oluyor. Artık bir alternatif olarak sanal kredi kartı gibi tek seferlik kullanılan Paykasa hayatımıza girdi.

Paykasa Nedir?

Kredi kartına alternatif olarak kullanılan bir ödeme aracı olan Paykasa; sanal ve sadece rakamların işlev gördüğü bir ödeme aracı. Sadece kod girerek tüm işlem çözümleniyor. Asla açık ve sorun yok! Tek seferde istediğiniz limite göre belirleyerek ödüyorsunuz o kadar!

Kaynak: Haberler http://www.haberler.com/paykasa-kart-alimi-nasil-yapilir-8208653-haberi/

Kişisel Bilgiler Gerekli Mi?

Paykasa’yı kullanmak ve ödeme yapmak için hiçbir kişisel bilginiz görünmez, istenmez ve kullanılmaz. Sadece rakamlardan oluşan bir sanal ödeme aracıdır ve sistemli olarak limite bağlı işlem yapar. Asla alışveriş yapılan siteye bilgileriniz ulaşmaz. Güvenli ve pin kodu girilerek yapılan bir işlem gerçekleştirirsiniz.

Paykasa Nasıl Alınabilir?

Paykasa satın alımı yapabileceğiniz  sitelerden Müşteri hizmetlerini arayarak ya da canlı destekten müşteri temsilcisine bağlanarak bilgi alabilir ve talimat verebilirsiniz. Bunun sonucunda belirleyeceğiniz tutar yüklenerek size bir 19 hane koddan oluşan pin gönderilir ve hemen online alışverişinizi bu kodu girerek yapabilirsiniz. Tek seferde gerçekleşir ve tekrar kullanmak için yeniden satın almanız gerekir. Bu sayede güven içinde para geçişi sağlanır. Paykasa için belirlediğiniz yutarı ya da kullanacağınız tutarı havale, kredi kartı ve EFT olarak kart satışı yapan siteye göndermeniz halinde hemen işleminiz yapılır ve anında kullanıma açılmış olur.

Kaynak: İhilas son dakika http://www.ihlassondakika.com/ekonomi/paykasa-nedir-nasil-satin-alinir-721887

En Karlı Fiyatlar ile Paykasa Bozdurma

Paykasa bozdurma olarak ifade edilen işlemler, bayiler yani yetkili temsilciler aracılığı ile yapılmaktadır.

Yetkili bir temsilci üzerinden her hangi bir paykasa paketi satın almış iseniz, online alış verişlerde kartınızı kullanabilirsiniz. Ancak, her hangi bir sebep ile kartınızı harcayamamış iseniz ya da harcama yapmadan kart içinde bulunan paraya ihtiyaç duymuş iseniz, ön ödeme miktarını, geri alma şansınız bulunmaktadır. Benzer anlayış, ön ödeme miktarından daha alt seviyelerde, alış veriş yapılması durumu içinde geçerlidir. Limitinizin altında alış veriş yaptığınız takdirde, harcamadan artan miktar kartınızda kalmaktadır. Sizin, kalan miktarı, ikinci defa harcama şansınız yoktur. Kart tek kullanımlık olduğundan dolayı, pin kodunuzu girmiş ve ödeme işlemine onay vermiş iseniz, ikinci kez pin kodu kullanma imkanınızın bulunmadığını bilmelisiniz. Bahsedilen tüm gerekçelere istinaden, paykasa kartların içerisinde para kalmış ise, ya da paykasa kartınızda bulunan parayı, harcamadan geri almak istiyor iseniz, başvuracağınız yöntemin adı, paykasa bozdurma yöntemidir.

Paykasa Bozdurma İşlemini Kimler Yapar?

Paykasa bozdurma olarak ifade edilen işlemler, bayiler yani yetkili temsilciler aracılığı ile yapılmaktadır. Bu işlemin yerine getirilebilmesi için, yetkili temsilcilere, kartların ya da diğer bir ifade ile pin kodlarının, teslim edilmesi gerekmektedir. Pin kodları verilmeden ya da yetkili temsilcilere güven duyulmadan, kart içerisinde kalan miktarların geri alınması, paykasa kart bozdurma işleminin, yapılması mümkün değildir. Burada önemli olan husus, yetkili temsilcilere müracaat edilmesi gerektiğidir. Yetkili olmayan her hangi bir kişiye işletmeye ya da siteye, pin kodunun teslim edilmesi, dolandırıcılık işlemleri ile karşılaşılmasına neden olabilmektedir.
Kaynak: Önce Vatan Gazetesi http://www.oncevatan.com.tr/tanitim-yazilari/en-karli-fiyatlar-ile-paykasa-bozdurma-h91945.html

Paykasa Kart Al

Paykasa kart, ön ödemeli sistem anlamına gelen ve aynı zamanda elektronik para olarak da ifade edilen bir ödeme gerecidir. Dünya genelinde geçerli olan bu ödeme gereci, günümüz kart teknolojisinin yerine geçmeye başlamıştır. Klasik banka kartları veya kredi kartlarının özellikleri ile benzer özellikler taşıyan paykasa kart, birçok online alış veriş mağazasında kolaylık ile kullanılabilmektedir.

Sitemiz bu hizmetten yararlanmak isteyenlere, paykasa kart al başlığında hizmet sunan güvenilir ve seçkin bir hizmet sunucudur.

Paykasa Kart Nasıl Satın Alınır?

Eğer sizlerde, bu elektronik ödeme sisteminden yararlanmak ve tüm alış verişlerinizde güven içerisinde olmak istiyor iseniz, sitemizin sizlere sunduğu paykasa kart al hizmetinden yararlanmalısınız. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için, sitemiz üzerinde yer alan canlı destek hattı ile irtibata geçmeniz gerekecektir. Müşteri temsilcimizin size belirttiği işlemleri bir iki dakika içerisinde gerçekleştirecek ve maksimum 5 dakikada kartınıza sahip olacaksınız.

Sizlere hizmet vermek maksadı ile haftanın her günü ve günün her saati canlı destek hattımız açık bulunmaktadır. Belirlenen limitler dahilinde, euro para birimi üzerinden istediğiniz kartı anında alabilir ve almış olduğunuz kartı paykasa kart ödeme sistemini tanıyan, binlerce online alış veriş mağazasında kullanabilirsiniz.