Paykasa satış merkezine hoşgeldiniz. Sitemiz üzerinden 7/24 online paykasa satın alabilirsiniz.

Paykasa nereden alınır?

Paykasa nereden alınır?

Paykasa nereden alınır?

Çağın giderek teknolojik olarak ilerlemesi hemen her yerde ve her şey de kolaylıkları da beraberinde getirmesine etken olmaktadır. Özellikle internet teknolojisi her açıdan büyük kolaylık sunan bir araç olarak hayatımızın merkezine yerleşmiş durumdadır. İnternetten birçok işlemi yerimizden dahi kıpırdamadan yapabilmek bizlere her açıdan avantaj sağlamaktadır. Bankalara ve hesaplara ulaşmak, ihtiyaçlarımızı internet yoluyla bir sipariş vererek adrese kadar edinmek artık en kolay yol! İnternetten alışveriş yapmak artık birçok insan için en çok tercih edilen yollardan birisi olarak kabul ediliyor. Tabi alışveriş sonunda yapılacak ödeme aracı olarak da sadece kredi kartı kullanılıyor. Ancak sanal ortamın güven açıkları, kredi kartı ödemelerinde çok büyük sorunlar oluşturmakta!

Kredi kartı ödemesi yerine bir alternatif olarak dünyada kullanılan yepyeni bir sistem geçerli! Paykasa adı verilen ön ödemeli sistemin en önemli özelliği hiçbir güvenlik açığı barındırmayacak bir uygulama olması. Tabi ki bu durumda insanlar da Paykasa yoluyla ödeme yapmayı tercih eder hale geliyorlar. Üstelik kullanım açısından da büyük kolaylık sağlayan Paykasa; en önemli gelişmeler arasında yerini aldı.

Paykasa nedir?

Paykasa; sanal olarak sahip olabileceğiniz, sadece 19 haneli PİN kodu olan, ön ödeme olarak kullanılan, tek seferlik kullanım içeren, kişisel olarak hiçbir bilgi içermeyen ve kullanım sonrası iptal olan bir ödeme sistemidir. Her açıdan kolay ve kullanışlı bir ödeme aracı olan Paykasa ile; internette alışveriş yapabilir, oyun sitelerine ödeme yapabilir ve Paykasa ödeme kabul eden tüm sitelerde kullanabilirsiniz. %100 garanti sunan bir ödeme aracıdır. Paykasa sadece ödeme olarak kabul eden sitelerde geçerlidir.

Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa sahibi olmak istiyorsanız; Paykasa satışı sunan sitelerden bilgi alabilir canlı destek ile bağlantı kurarak işlem yaptırabilirsiniz. Bunun için öncelikle belirlenen tutarı satış yapan sitelere EFT, Havale ve kredi kartı ile ödeme yapmanız gereklidir. Ödemenin gerçekleşmesi ile size gelen 19 haneli PİN kodu ile alışverişinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Kolay ve pratik uygulama olan Paykasa işlem sonrası kendini iptal edecek ve güvenliğinizi de korumuş olacaktır.

  1. Mehmet TAN Reply

    Güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler

  2. İbrahim Şen Reply

    Paykasa almak için mail attım ilgilenirseniz sevinirim.

  3. yusuf eren Reply

    paykasa çok güzel bir sistem ama sizin ilgi ve alakanız ile daha da güzel bir ödeme seçeneği oldu benim için . hiç beklemeden aldım . güvenlik önlemlerinizi takdir ediyorum . başarılarınızın aynı çizgide devam etmesini diliyorum .

Düşüncelerinizi Paylaşın

captcha *